Producenci

Deski Boen

Podłogi firmy Boen to historia tworzona od 1641 roku w Norwegii. Od ponad 350 lat firma ta zajmuje się obróbką drewna. Eksportują podłogi na większość rynków europejskich jak i w USA oraz Hongkongu.

Finish Parkiet

Finishparkiet to polski producent drewnianych podłóg warstwowych. W postaci parkietu oraz desek. Ich produkty wyróżniają się świetną jakością i imponującymi właściwościami technicznymi. Jako jeden z nielicznych producentów Finishparkiet charakteryzuje się aż 6mm warstwy roboczej !

Podłogi laminowane SENSA

Podłogi laminowane firmy SENSA zachwycają swą trwałością, jakością i wyborem wykończeń. Wyróżnia je duża odporność na ścieranie dzięki wytrzymałej powłoce ochronnej.

Podłogi Wiśniewski

Firma Wiśniewski to czołowy polski producent litego parkietu oraz desek. Jest jednym z najnowocześniejszych tego typu zakładów w Polsce. Podłogi oferowane przez firmę Wiśniewski spełniają najwyższe standardy jakości.

JP Promis

JP Promis to rodzima firma produkująca podłogi drewniane. Specjalizuje się głównie w drewnie liściastym takim jak dąb czy jesion. Oferują bardzo dobre produkty, które spełniają najważniejsze wymagania klientów – cenę oraz jakość.